Vítejte na webových stránkách

Základní školy Hlubočky, okres Olomouc, příspěvková organizace

Obec Hlubočky se nachází ve vzdálenosti jen 15 km severovýchodně od historického města Olomouc. Naše základní škola leží v malebném údolí řeky Bystřice a je obklopena kouzelnou přírodou, která v každém ročním období ukazuje svoji nevšední krásu. 
Výuka probíhá ve třech budovách, které jsou od sebe vzdáleny cca 4 km (asi 50 minut chůze). Žáci 1. – 4. ročníku navštěvují prostory školy v části obce Hlubočky - "Dukla", žáci 1. - 5. ročníku se učí v Mariánském Údolí. Od 5. do 9. ročnílku probíhá výuka v hlavní budově v Hlubočkách - "Vsi", kde se nachází i ředitelství školy. Na 2. stupeň pak přechází i většina žáků právě z pracoviště v Mariánském Údolí.

nejnovější fotografie

co je nového?

Branný den na Dukle

Branný den na Dukle

12.9.2023 - Příjemné zakončení prvního týdne ve škole. celá aktualita »

Informace školní psycholožky

6.9.2023 - Milí žáci, vážení učitelé, milí rodiče

Chtěla bych vám všem popřát pohodový školní rok 2023/2024. Aby byl pro nás všechny příjemný, snažme se všichni na tom trošku zapracovat.
Proto vás prosím, buďme k sobě vzájemně laskaví, vstřícní a tolerantní. Naučme i děti být všímavé k potřebám svých spolužáků, ale také pedagogů a vás, rodičů. Jen tak bude možné, abychom se zde všichni cítili bezpečně a spokojeně.
Přeji nám všem, aby se nám to dařilo a měli jsme na tento školní rok jen krásné vzpomínky.
Budete-li mít, milí žáci, potíže, které souvisí s vašim chováním, či prožíváním, učením, spolužáky, nebo byste měli z čehokoliv strach, můžete se na mě vždy obrátit. Rodiče mě mohou též kdykoliv kontaktovat, a to buď telefonicky (731 631 919), na e-mail
(skolnipsycholog@zshlubocky.cz), nebo osobně, vždy po předchozí domluvě na příslušném pracovišti.

S pozdravem

Mgr. Marie Bergerová, školní psycholožka
celá aktualita »


další zprávy »

obecné info

školní rok

pro žáky

pro rodiče

Základní škola Hlubočky, okres Olomouc, tel.: 585 359 042 (Ves), 585 359 026 (Dukla – elokované pracoviště), e-mail: zshlubocky@zshlubocky.cz