Vítejte na webových stránkách

Základní školy Hlubočky, okres Olomouc, příspěvková organizace

Obec Hlubočky se nachází ve vzdálenosti jen 15 km severovýchodně od historického města Olomouc. Naše základní škola leží v malebném údolí řeky Bystřice a je obklopena kouzelnou přírodou, která v každém ročním období ukazuje svoji nevšední krásu. 
Výuka probíhá ve třech budovách, které jsou od sebe vzdáleny cca 4 km (asi 50 minut chůze). Žáci 1. – 4. ročníku navštěvují prostory školy v části obce Hlubočky - "Dukla", žáci 1. - 5. ročníku se učí v Mariánském Údolí (nově od 1. 9. 2021). Od 5. do 9. ročnílku probíhá výuka v hlavní budově v Hlubočkách - "Vsi", kde se nachází i ředitelství školy. Na 2. stupeň pak přechází i většina žáků právě z pracoviště v Mariánském Údolí.

nejnovější fotografie

co je nového?

Sněhová bitva

Sněhová bitva

17.1.2022 - Děti v družině na Dukle si naplánovaly sněhovou bitvu. Počasí bylo proti, ale přesto na "sněhové" radovánky došlo... celá aktualita »

Přihláška do kroužku florbalu na 2. pololetí

10.1.2022 - Dobrý den,
ráda bych Vás touto cestou požádala o pomoc s distribucí nových náborových letáčků na druhé pololetí na kroužek florbalu STARS FLORBAL, který u Vás na škole vedeme. Poprosím Vás o rozeslání letáčku v elektronické podobě rodičům dětí z prvního stupně přes portál Škola online nebo Bakaláři. Dále Vás poprosím o aktualizaci informací na webu školy s umístěním odkazu na online přihlášku, kterou zájemci naleznou na www.starsflorbal.cz.
Děkuji a přeji hezký den!
Smlsalová Tereza,
STARS FLORBAL
www.starsflorbal.cz
celá aktualita »


další zprávy »

obecné info

školní rok

pro žáky

pro rodiče

Základní škola Hlubočky, okres Olomouc, tel.: 585 359 042 (Ves), 585 359 026 (Dukla – elokované pracoviště), e-mail: zshlubocky@zshlubocky.cz

Webdesign ESMEDIA