Zimní sportovní den na Dukle

Zimní sportovní den na Dukle

Zimní sportovní den

1.pololetí školního roku máme za sebou. Ve středu jsme všichni dostali zasloužené vysvědčení  a všechny žáky na 1. stupni na Dukle čekalo za odměnu sportovní odreagování. Letošní zima nám zatím moc sněhových radovánek nepřinesla, proto jsme rádi, že máme možnost si alespoň zabruslit na místním kluzišti. S plnou zátěží (brusle, helmy) jsme se tedy ve čtvrtek 1.2.2024 vydali na pochod směr kluziště. Ti, kteří brusle nemají, měli možnost si brusle půjčit nebo  pokračovat v procházce. Na kluzišti jsme začali opatrně, ale postupně všichni získávali na jistotě s pomůckami nebo bez, vyzkoušeli jsme si různé druhy jízdy – ve dvojicích, v zástupech, v hadovi, podjíždění pod branou, …  Doba určená k bruslení rychle utekla a my jsme mohli říct, že jsme si celý den na čerstvém vzduchu společně užili.

Mgr. Radomíra Stloukalová

Zimní sportovní den na Dukle Zimní sportovní den na Dukle Zimní sportovní den na Dukle