Výtvarná soutěž žáků IV. A

07.04.2024

Výtvarná soutěž žáků IV. A

Výtvarná soutěž Ornament není zločin

Žáci z IV. A se úspěšně zapojili do výtvarné soutěže s názvem Ornament není zločin. Soutěž pořádalo Vlastivědné muzeum v Olomouci jako doprovodnou akci k výstavě Průmyslové muzeum císaře Františka Josefa v Olomouci. Práce třech žáků z naší školy byly vybrány jako výherní. Sabina Bradová, Jakub Petřík a Štěpán Kubáč převzali na slavnostní vernisáži, která se konala 5. 4. ve VMO, diplom a odměnu. Práce našich talentovaných žáků budou k vidění do 28.4. v předsálí Handkeho sálu ve Vlastivědném muzeu v Olomouci. Srdečně všechny zveme na výstavu našich nadaných žáků.

Mgr. Ema Rálišová