Vítání občánků

20.10.2017

„Kam to ten čáp asi letí, kdo se zase dočkal dětí“ V sobotu 14. 10. 2017 se v kulturním domě v Mariánském Údolí konalo tradiční vítání nových občánků Hluboček. Jelikož bylo přihlášeno 13 dětí, byla slavnost  rozdělena do dvou skupin. První vítání začínalo v 8.30 hod. a druhá skupina  v 9.30  hodin. Slavnostního aktu  se kromě nových občánků, jejich rodičů a rodinných příslušníků také zúčastnila děvčata ze ZŠ Hlubočky (3. – 4. ročník), která si pro přítomné hosty připravila krátké vystoupení pod vedením paní vychovatelky Aleny Sovové. Po pásmu básniček a písniček přišlo na řadu slavnostní slovo a uvítání všech miminek, které pronesla paní místostarostka  Mgr. Radomíra Stloukalová. Všem dětem popřála hodně zdraví a spokojené dětství a rodičům stejnou dávku trpělivosti. Následoval zápis rodičů do pamětní knihy obce a fotka v kolébce, která k tomuto slavnostnímu  aktu patří, stejně jako kytička pro maminku a dáreček pro miminko. Také my přejeme našim novým občánkům, ať je provází životem samá radost, zdraví, štěstí a to nejdůležitější - láska od svých rodičů.

Alena Sovová