Vítání jara ve školní družině

28.03.2018

Vítání jara ve školní družině

„Čáry, máry, zlatý klíč, ať je zima pryč."

Po dlouhé zimě stále častěji slýcháme od dětí větu, ať už je tu jaro. Domluvili jsme se, že ve středu 21. 3. 2018 jaro přivítáme v družince. Počasí nám na konání akce venku na zahradě moc nevyšlo. Nicméně to nás neodradilo a vítání jara jsme uskutečnili v tělocvičně naší školy. Připravili jsme pro děti čtyři stanoviště. Děvčata a chlapci si vyzkoušeli poznávání květin, poskládali si puzzle s velikonočním motivem, zdolali překážkovou dráhu s vajíčkem na lžíci a házeli míčkem na cíl. Všem dětem se podařilo zvládnout úkoly na jedničku a za to dostaly malou sladkou odměnu.

Erika Sečková

Vítání jara ve školní družině Vítání jara ve školní družině Vítání jara ve školní družině Vítání jara ve školní družině