Vánoce s Poutníky

Vánoce s Poutníky

V pátek, 8. 12. 2023, jsme se s žáky III.B, IV.B a V.B vydali na vánoční představení do kina Metropol v Olomouci. Měli jsme možnost zhlédnout vystoupení bluegrassové skupiny Poutníci, která zahrála pásmo adaptací vánočních písniček.

Po představení jsme se šli podívat na vánoční trhy na Horním náměstí. Žáci si nakoupili krásné vánoční dekorace a různé dobroty. Cesta vlakem zpět do školy proběhla ve veselém duchu. Žáci si celý den užili a domů odcházeli plní dojmů.

Mgr. Denisa Danielová

Vánoce s Poutníky Vánoce s Poutníky Vánoce s Poutníky