Štaflík a Špagetka

Štaflík a Špagetka

První celodružinovou akci jsme nazvali podle pohádky z večerníčku Štaflík a Špagetka. Tohle sportovně zábavné odpoledne se konalo ve středu odpoledne 13. září 2017.
Po obědě jsme si odpočinuli u pohádky a potom jsme se přesunuli na školní zahradu. Děti se rozdělily do skupin po šesti členech a seřadily se do zástupů. První část naší akce byla sportovní a děti měly za úkol zvládnout štafetový závod. Účastnící závodu do toho dali vše, měli sílu i chuť vyhrát. Druhá část byla chuťově gurmánská. Tato soutěž byla dobrovolná a spočívala v tom, že měli chlapci či dívky sníst porci špaget bez pomoci rukou. Přihlásila se spousta dětí a byla to ohromná legrace. Někdo si dokonce nechal na špagety dát sladký kečup. To byly potom krásné obličeje na fotkách.
Dětem se odpolední program velmi líbil, takže si ho v budoucnu určitě zopakujeme.

Erika Sečková

Štaflík a Špagetka Štaflík a Špagetka Štaflík a Špagetka