Sportovní soutěž OVOV

03.05.2018

Absolutně rekordní účast mělo okresní kolo Odznaku Všestrannosti Olympijských Vítězů, které se konalo na atletickém stadionu Loko v Olomouci v pátek 27. 4. 2018. Přibližně 400 dětí z téměř 30 škol bojovalo ze všech sil v pěti sportovních disciplínách (trojskok z místa, hod medicinbalem, skoky přes švihadlo, kliky a běh na 1000 m) a žáci naší školy při této akci nesměli chybět.
Tato celorepubliková soutěž byla jako vždy rozdělena na soutěž družstev a soutěž jednotlivců. Družstvo naší školy se umístilo na 19. místě s 15 253 body. V soutěži jednotlivců naši školu reprezentovala Rozárie Kanusová, která se nakonec umístila na sympatickém 8. místě ze 23 konkurujících dívek.
Veliké poděkování patří nejen všem žákům za bojovnost, ale také dívkám z devátého ročníku, které se snažily své spolužáky podpořit fanděním. V neposlední řadě chci poděkovat také paní asistentce Janě Šulcové za pomoc při organizaci.