Sportovní den (Ves)

25.06.2012

Sportovní den (Ves)

Dne 25. 6. 2012 se konal v ZŠ Hlubočky – Ves sportovní den. Žáci se sešli v 8.15 na sportovištích podle toho, jaký sport si vybrali. V tělocvičně se hrála vybíjená pod vedením pí učitelek Hájkové a Hladíkové, v TV sálku se hrál florbal s rozhodčími pí uč. Morkesovou a Rozsívalovou, turnaj ve stolním tenise se uskutečnil v bývalé MŠ s paní uč. Pospíšilovou a Vítkovou a tenis se hrál na školním hřišti pod vedením pí uč. Černíkové a Kubové. Žáci si vybojovali tato umístění:

Vybíjená

3. místo - S.O.S (Balážová, Hlavíková, Jahnová P., Zbořilová, Frýbová, Mrňková, Peřinová, Karhánková, Fořtová, Klásková, Langer, Janík)
2. místo - Champions (Janiš, Klymusová, Višnievská P., Navrátil K., Stloukalová, Kijonková, Hloušková, Števanka, Bohačík, Stariat, Kropáčková, Moravcová)
1. místo - L.O.L (Vinohradníková, Šindlerová, Janošíková, Mišová, Auffahrt, Gajdoš, Seidlerová, Slezáková, Millerová, Koblihová, Vavroch)

Stolní tenis

3. místo – Kašpar Štefan
2. místo – Pakulski Patrik
1. místo – Štefaník Jakub

Tenis

3. místo – Rudolfský Milan
2. místo – Ponikelský Matěj
1. místo – Ďásek Vojtěch

Florbal

3. místo - Šunky (Jurásek, Šindler, Hoang)
2. místo – FC Trendy (Jurenka, Bečák, Hýbl)
1. místo – Dezoláti (Navrátil O., Bitala, Koupil)

Mgr. Iveta Kubová