25.06.2012

Sportovní den (Dukla)

V pondělí  25. 6. 2012 jsme měli v rámci sportovního dne naplánovaný turnaj ve fotbale a vybíjené. Z důvodu velké absence dětí, jsme byli nuceni zápasy ve fotbale odvolat(dostavilo se jen 9 chlapců z přihlášených), a proto se nalosovala nová družstva a hrála se ,,jen“ vybíjená. Děti se nalosovaly podle barev do čtyř družstev a hlavní rozhodčí paní učitelka Stloukalová mohla písknout do píšťalky. Hrálo se systémem každý s každým a výsledky se zapisovaly do tabulky. Jásoty, výskoty střídaly i zklamání nad pokaženým míčem, ale všichni hráli se zápalem a nasazení. Vyhrát ale může jen jedno družstvo , i když to bylo velice vyrovnané.

Mgr. Radomíra Stloukalová