27.06.2012

Spaní ve škole

Dne 27. 6. 2012 na 1.stupni naší školy v Hlubočkách Dukle proběhla Zahradní párty aneb rozloučení se školním rokem, na které se také se všemi loučili i žáci čtvrté třídy. Jako nejstarší absolventi, kteří odchází, se předvedli svým nástupem, kde je jejich třídní paní učitelka pasovala a popřála jim v dalších letech všechno nejlepší. Blížící se odchod do školy ve Vsi společně oslavili prodlouženým pobytem ve škole až do druhého dne – spaním ve škole.
Paní učitelka s paní vychovatelkou si pro ně připravily program, který se samozřejmě protáhl až do pozdních hodin. Čekala je bohatá tabule plná dobrot ( hodné maminky nás výborně zásobily) a nechyběly ani rychlé špunty na přípitek. Pak následovala prezentace fotek , která ve všech vyvolala řadu vzpomínek a dobré nálady, společenské hry a oblíbená vybíjená. Také stezka odvahy noční školou byla nezapomenutelná! Všichni pak po přehlídce nočního společenského oděvu zalehli do spacáků, ale ještě dlouho se špitalo, než se z ,,ložnice“ ozývalo jen pravidelné odfukování.
Krásné vzpomínky na společné chvíle zůstanou nejen dětem!

Mgr. Radomíra Stloukalová