Škola naruby s Rádiem Rubi

Škola naruby s Rádiem Rubi

„ Ahoj!" „Čau."
„Tak co škola?" „Jo, dobrý, v pondělí 7. 5. jsme doma."
„My v Hlubočkách jdeme do školy." „To bych nechtěl!"
„Náhodou máme superakci..."
To byla ukázka spotu, který měli žáci 9. ročníku v Rádiu Rubi jako upoutávku ke Dni otevřených dveří na naší ZŠ v Hlubočkách dne 7. 5. 2018.
Akce se podle mne i jiných povedla, počasí vyšlo, dětí přišla většina i pár rodičů a přátel školy, což nás taky potěšilo.
Přítomné děti soutěžily ve 14 soutěžích, které jim přichystali deváťáci. Například ve střelbě z luku, hádání vůní a předmětů, rýmování, poznávání písniček, řešení krizových situací aj.
Po zásluze byly děti odměněny sladkostmi a drobnými dárky. Po svačince s kofolou se pokračovalo diskotékou taktéž na dvoře budovy školy. Moderoval ji pan Dušan Alka z Rádia Rubi. Kromě soutěží během diskotéky proběhla také volba nejhezčích pyžam, do kterých se prvostupňáci na Školu naruby převlékli. Utančení si pak v pravé poledne došli do školní jídelny na pizzu! Velcí ještě o chvilku déle tančili.
Akce se vydařila i díky sponzorům – OÚ Hlubočky, firmám Honeywell a Mora Moravia, Potravinám Pajer a restauraci Na Náměstí ve Velkém Újezdě.
Nelze opomenout i práci pedagogického sboru ve Vsi a perfektní spolupráci s 1. stupněm včetně vychovatelek a všech asistentek. Díky i vám deváťáci!

Mgr. Iveta Rozsívalová

Škola naruby s Rádiem Rubi Škola naruby s Rádiem Rubi