Recitační soutěž na Dukle

Recitační soutěž na Dukle

Recitační soutěž

Ve středu 21. února proběhlo na 1. stupni ZŠ Hlubočky – Dukla školní kolo recitační soutěže. Vítězové třídních kol poměřili své recitační schopnosti ve školním kole ve dvou kategoriích. Všichni žáci se připravili velmi pečlivě, předvedli skvělou paměť a přednes. Všem účastníkům byla předána odměna a nejlepší recitátoři převzali diplomy, sladkou odměnu a knížku.

Všem účastníkům recitační soutěže náleží pochvala za pěkné výkony a poděkování za reprezentaci své třídy.

Umístění ve školním kole:

I. KATEGORIE I. B – II. B

1. místo Alena Baránková