Projekt 72 hodin

Projekt 72 hodin

Žáci 3., 4. a 5. ročníku ve čtvrtek 12. 10. 2023 věnovali část vyučování přírodě. V rámci projektu 72 hodin třetí třída uklidila a vyčistila zahradu a školní hřiště, čtvrtá třída se vydala na úklid kolem zdravotního střediska a vlakového nádraží a pátá třída se pokusila zvelebit místo kolem obchodního střediska a kulturního domu. Chuť do práce podpořilo pěkné počasí a nakonec si všichni s sebou odnesli hřejivý pocit z dobře vykonané práce.

Mgr. Eva Simčáková

Projekt 72 hodin Projekt 72 hodin Projekt 72 hodin