Preventivní beseda

Jaká nebezpečí na žáky základní školy čekají v podobě návykových látek se naši žáci dověděli 15. 2. 2024 na interaktivní přednášce paní Ivany Kafkové, bývalé policistky. Kromě konkrétních příkladů drog měli žáci možnost vidět, jak jim taková látka může ublížit a jaké to má následky nejen na jejich zdraví.
Žáky beseda natolik zaujala, že paní přednášející nestačila odpovídat na jejich dotazy, které se týkaly i problematiky trestní odpovědnosti za tuto činnost. Paní přednášející opět nezklamala, a tak jako vždy byla její přednáška velmi zajímavá!

Mgr. Iveta Rozsívalová