Návštěva knihovny v Hlubočkách – V.A

Návštěva knihovny se školní třídou neznamená jenom příjemně strávenou dobu, kdy žáček nemusím sedět v lavici a sledovat, co se to děje před tabulí, ale také pobyt v příjemném prostředí mezi knížkami. Paní knihovnice dokázala nehostinné místo velice omšelé budovy proměnit v krásné útočiště plné pohody a hlavně knih, které slibují dobrodružné výlety do světa fantazie, pohádek a starých časů, kde potkáte nejrůznější tvory a zajímavé hrdiny. V tomto rozpoložení jsme se seznámili s novými knihami pro desetileté děti. Potom si děti mohly knihovnu „osahat“, do knihovny se přihlásit a také si vypůjčit knížky. Do školy jsme se vraceli spokojení a někteří natěšeni na nová dobrodružství s knížkami.

Mgr. Dagmar Samková