Návštěva Obecního úřadu Hlubočky

Návštěva Obecního úřadu Hlubočky

Návštěva Obecního úřadu Hlubočky 10.10. 2023

V rámci učiva Prvouky ve 3. ročníku s tématem „Náš domov – místo, kde žijeme“ jsme se s žáky III. A třídy z Mariánského Údolí vypravili na návštěvu Obecního úřadu v Hlubočkách, abychom lépe poznali toto prostředí. Zde na nás již čekali paní starostka Mgr. Eva Hasníková a pan místostarosta Pavel Samek, zastupitelé, kteří se starají o blaho a zájmy obyvatel naší obce. V zasedací místnosti si děti nejprve prohlédly letecké fotografie částí obce, znak a prapor obce a následně byly prověřovány otázkami, co vše o svém bydlišti ví a také o tom, co je zajímá. Poté nás oba přední představitelé úřadu provedli celou budovou. Postupně jsme si mohli prohlédnout důležitá místa OÚ – pokladnu, rozhlasovnu, kancelář paní starostky a také obřadní síň. Tady se žáci podívali, jak svatební obřad probíhá. Na závěr naší návštěvy byli všichni za své pěkné chování a znalosti odměněni malým dárečkem a sladkou odměnou. Ještě jednou moc děkujeme za milé a vlídné přijetí a obohacení již nabytých znalostí!

Mgr. Irena Hrubanová

Návštěva Obecního úřadu Hlubočky Návštěva Obecního úřadu Hlubočky Návštěva Obecního úřadu Hlubočky