Mobilní dopravní hřiště

Mobilní dopravní hřiště

V pátek 23. 6. 2023 se žáci na prvním stupni v Hlubočkách–Dukla zúčastnili akce Mobilní dopravní hřiště. Žáci se rozdělili na dvě skupiny – na mladší a starší podle náročnosti daných úkolů.
Jako první se programu účastnila skupina složená ze tříd I. B a II. B. Organizátoři pro žáky připravili simulaci dopravní situace, kdy žáky zahrnuli do provozu – některé jako řidiče čtyřkolek, některé jako policisty a zbytek jako chodce. Druhá skupina složená z žáků III. B a IV. B měla program podobný, ale byl náročnější vzhledem k věku žáků.
Přestože pro žáky bylo náročné zkoordinovat řízení, sledování značek a chodců, program si velmi užili a pochvalovali si ho po zbytek dne.

Mgr. Denisa Danielová

Mobilní dopravní hřiště Mobilní dopravní hřiště Mobilní dopravní hřiště