Mikulášská nadílka v Mateřské školce v Mariánském Údolí

Páťáci udělali radost malým dětem z mateřské školy v Mariánském Údolí. Přišli za nimi jako Mikuláš, andělé a čerti. Pro malé děti to byl opravdu půvabný a povedený zážitek. Malé děti se sice bály čertů, ale připravily si říkanky a písničky, a nakonec měly velkou radost, když dostaly malé dárečky.

Pro malé i velké děti to byl skvělý zážitek. Páťáci byli velice kreativní při přípravě této události a moc se těšili na návštěvu ve školce, kam sami dříve chodili. Radost byla na obou stranách a je povzbudivé vidět, jak se děti angažují, aby potěšily jiné děti.

Bc. Dagmar Samková