Logické hry

Logické hry

Dne 16. 11. byla pro žáky 1. – 4. třídy připravena nevšední hodina, při které bylo potřeba zapojit mozky na maximum. Z hlav se kouřilo žákům 2. a 3. třídy, kteří soutěžili ve hrách Riskuj či Kufr, při nichž bylo potřeba rozvinou také týmovou spolupráci. Žáci z 1. a 4. třídy zdolávali složité logické úkoly z matematiky, nejrůznější rébusy a kvízy. Spoustu z nás se také zapotilo při plnění úkolů ve hře Activity, při níž některým na předvádění pantomimy nestačily ruce ani nohy, někteří se nám dokonce pěkně zamotali. Hodina plná zábavy a smíchu byla příjemným zpestřením celého dne.

Mgr. Vendula Tomanová

Logické hry Logické hry Logické hry