Kvizové hry

Kvizové hry

Ve čtvrtek 16. 11. 2017 čekaly na děti zajímavé kvízové aktivity. Každá paní učitelka si pro svoji třídu připravila hry na různá témata. V první třídě žáci soutěžili v různých disciplínách o zázračný náramek, který splní všechna přání. Ve druhé třídě si zasoutěžili ve hře Aktivity, kde popisovali předměty denní potřeby. Buď slovně, kreslením anebo pantomimou. Na třeťáky čekaly soutěže jako AZ kvíz a Riskuj. Čtvrťáci si svůj den také užili, a to například v soutěži Co na to sborovna, kde tipovali nejčastěji zodpovídané otázky paní učitelek 1. stupně.
Dětem se tento den tak líbil, že byly zklamané, když se chýlil ke konci. Všichni měli možnost ukázat své znalosti z oblasti školní, pohádkové či virtuální.

Mgr. Kateřina Zapletalová

Kvizové hry Kvizové hry Kvizové hry Kvizové hry