Jarní stezka Mariánského Údolí

Jarní stezka Mariánského Údolí

Družinová jarní stezka v Mariánském Údolí

V pátek 22. 3. 2024 jsme v rámci celodružinkové akce s dětmi vyrazily na školní zahradu, kde je čekala jarní stezka. Děti byly rozděleny do šesti skupin. Cílem bylo projít celkem jedenáct stanovišť a odpovědět správně na dané otázky či úkoly. Děti se seznámily s jarními květinami, pranostikami nebo musely najít rozdíly na dvou obrázcích s jarní tématikou. Na dvanáctém stanovišti je čekala rozlušťovací tabulka, kde své správné odpovědi proměnily v šifře, která je zavedla 20 kroků za strom, kde všichni zdárně našly odměnu v podobě čokoládových vajíček.

Mgr. Jitka Hrbáčková, vychovatelka

Jarní stezka Mariánského Údolí Jarní stezka Mariánského Údolí Jarní stezka Mariánského Údolí Jarní stezka Mariánského Údolí