II. pochodové cvičení

26.06.2012

II. pochodové cvičení

26. 6. 2012 se v ZŠ Hlubočky – Ves uskutečnilo II. pochodové cvičení.  Žáci byli rozděleni do 4 – 5 členných hlídek, ve kterých byli soutěžící z různých tříd. Byla vytyčena trasa fábory kolem „Kulatého“, na trase bylo 12 otázek, na které soutěžící vybírali odpověď z několika možností a zapisovali do kartiček, kam se jim také podepisovaly paní učitelky na trati. Hodnotil se výsledný čas a správnost zodpovězených otázek. Počasí nám docela přálo, a pokud hlídky zrovna neběželi jako o závod, tak se aspoň provětrali na čerstvém vzduchu a zopakovali všeobecné znalosti.

Výsledky:

1. Jašek, Zbořilová, Adámková, Langer, Bitala