Drakiáda

Drakiáda

Podzimní období je jako stvořené pro pouštění papírových draků. V naší školní družině jsme nezůstali nijak pozadu a na středu 24. října jsme naplánovali akci pod názvem „Drakiáda". Děti si hned ráno do školy přinesly nejrůznější draky z papíru. Některé děti a jejich rodiče si dali velkou práci a draky si vyrobili vlastnoručně doma. Odpoledne už se kluci a dívky nemohli dočkat, až půjdeme ven na louku. Počasí nám přálo, pěkně foukal vítr a drakům to létalo jedna radost. Akce se velmi povedla, dětem i přihlížejícím rodičům se líbila a tak už se těším na příště, až si pouštění draků znovu zopakujeme.

Erika Sečková

Drakiáda Drakiáda