Divadelní představení pro žáky I.B a II.B

Divadelní představení pro žáky I.B a II.B

Dlouhý, Široký, Bystrozraký

V pondělí 13. 11. 2023 jsme s žáky I.B a II.B navštívili v kině Metropol v Olomouci divadelní představení - pohádku Dlouhý, Široký a Bystrozraký. Byla to veselá výpravná pohádka litvínovského divadla s písničkami o tom, že opravdoví přátelé - princové Veliký, Dlouhý, Široký a Bystrozraký se vydají vysvobodit princeznu, kterou na svém hradě vězní zlý Čaroděj. Že se pohádka dětem líbila bylo navýsost jasné, protože byli všichni vtaženi do děje, jednotlivým postavám při představení radili a povzbuzovali je. A jako v každé správné pohádce všichni společně dokázali velké věci a nakonec zvítězilo dobro nad zlem.

Mgr. Radomíra Stloukalová

Divadelní představení pro žáky I.B a II.B Divadelní představení pro žáky I.B a II.B