Čarodějnické odpoledne v družince

30.04.2012

Čarodějnické odpoledne v družince

V pondělí 30. 4. 2012 se všechny děti naší školy  proměnily v čarodějnice a čaroděje. Během dopoledne měli všichni mnoho práce. A proto nastal po obědě čas na pobavení. Jak jsme si odpočinuli u pohádky, hned jsme vyrazili ven před školu. Měli jsme krásné počasí. Děti jsme rozdělily na dvě skupiny. Čarodějnice a čarodějové měli za úkol splnit tři čarodějnické disciplíny. První úkol byl slalom mezi kuželkami na koštěti, ve druhém úkolu se děti snažily zasáhnout terč kuší a třetí úkol byl podle dětí nejlepší, protože si vyráběly sliz. Po splnění úkolů dostaly děti sladkou odměnu a pak si mohly hrát podle libosti. Někdo hrál vybíjenou, jiní hráli fotbal anebo se houpali na houpačkách. Odpoledne se nám líbilo.

Erika Sečková

Čarodějnické odpoledne v družince Čarodějnické odpoledne v družince