Beseda s obecní policií

20.06.2012

Beseda s obecní policií

Na středu 20. 6. 2012 jsme si domluvili se členy místní obecní policie zajímavou besedu na téma: Hurá prázdniny. Pan Osoba s panem Plhákem si pro děti připravili zajímavé informace a rady. Povídali jsme si o tom, jak máme jezdit na kole, abychom neohrožovali dopravu i samy sebe. Policisté dětem poradili, jak se mají zachovat v případě, kdyby se ztratily. Důležité také bylo připomenout dětem, aby se nebavili s cizími lidmi. Za zmínku také stálo bezpečné koupání, rozdělávání ohně v přírodě, děti také dostaly ponaučení, jak se chovat k cizím zvířatům. Kluci i děvčata si mohli osahat pomůcky, které patří k výzbroji každého policisty například, obušek, světelný terč, pouta nebo pistole. Pan Osoba přivedl svého pomocníka psa Denyho, kterého si děti mohly pohladit. Příjemné posezení, ze kterého si děti odnesly cenné rady, se opravdu povedlo.

Erika Sečková

Beseda s obecní policií Beseda s obecní policií