Battlefield

Battlefield

Dne 10.4.2024 se vybraní žáci devátých tříd účastnili branného závodu šestičlenných družstev v lanovém centru Proud v Olomouci. Závody byly připomínkou hrdinů, kteří v období druhé světové války v letech 1939–1945 aktivně působili v zahraničním i domácím odboji a zasloužili se o osvobození okupované vlasti. Závodu se v rámci doprovodných programů zúčastnili i členové klubů vojenské historie v dobových uniformách s technikou a výzbrojí.
Naši školu reprezentovala hned dvě družstva. Bohužel nám počasí nepřálo, neustávající déšť, vítr a nízká teplota ztížily podmínky všem soutěžícím. I když se naše týmy umístily na posledním a předposledním místě, je nutné ocenit snahu všech soutěžících a vzhledem k nadcházejícím přijímacím zkouškám na střední školy i samotnou účast na tomto závodě, sestávajícím z více disciplín.

Ludmila Smékalová

Battlefield Battlefield Battlefield Battlefield