20.10.2017

72 hodin

V pátek 13. 10. 2017 jsme my - děvčata z 9. ročníku - šla v rámci projektu 72 hodin v tělesné výchově uklízet naši obec - Hlubočky. Došli jsme za MŠ v Mariánském Údolí a našli jsme spoustu věcí, které by tam žádná z nás snad ani nečekala, ovšem nebylo to zase tak moc hrozné, jako minulý rok, když jsme tam šli poprvé. Po tělesné výchově v uklízení pokračoval Ekotým naší školy - ZŠ Hlubočky.
Cestou jsme nasbírali několik pytlů, raději jsme je ani nepočítali. Naštěstí nám vyšlo hezké počasí, i přesto že byl pátek třináctého. Osobně doufám, že se najde více lidí, kteří se připojí a pomohou nám uklidit nejen naši obec, ale celou Českou republiku.
Jistě nejsem sama, komu vadí znečištění životního prostředí, tak přidejte ruku k dílu, protože jsme to právě my - lidé, kdo s tím může něco udělat.

Zuzana Kučková, 9. třída