aktivně spolupracujeme

.

Základní škola Hlubočky získala certifikát Prověřená společnost

Základní škola Hlubočky získala certifikát Prověřená společnost

2.2.2017 - Certifikát Prověřená společnost je přiznán firmám, které se mohou pochlub tím, že nemají negativní ohlasy od svých klientů a obchodních partnerů. Certifikační proces je založen na dohledávání negativních recenzí na internetu k dané firmě, pomocí ukazatele názoru při použití "Záporných frází". celá aktualita »

Mezinárodní program EKOŠKOLA

Mezinárodní program EKOŠKOLA

30.9.2016 - Program Ekoškola je mezinárodní vzdělávací program, jehož hlavním cílem je, aby žáci snižovali ekologický dopad školy a svého jednání na životní prostředí a zlepšili prostředí ve škole a jejím okolí. celá aktualita »

Správná volba

19.9.2013 - Pedagogičtí pracovníci naší školy se zapojili do projektu „Správná volba – kariérové poradenství na ZŠ” (reg. č. projektu: CZ. 1.07/1.1.26/02.0095), jehož realizátorem je vyškovská firma PMVIA s.r.o. Projekt je zaměřen na vytvoření Informačních poradenských center (IPC) na pěti školách v Olomouckém kraji, jejichž cílem je zajistit kvalitní kariérové poradenství žákům základních škol. Centra budou zabezpečovat vzdělávací činnost směrem k žákům, pomoc a podporu při volbě povolání a jejich dalšího vzdělávání. celá aktualita »

Aktivní škola

Aktivní škola

4.4.2013 - Ve školní roce 2012/2013 se naše škola zapojila do projektu www.proskoly.cz, který vznikl v roce 2007 ve spolupráci s centrem nadání a Dětskou Mensou ČR. Původně se jednalo o pomůcku pro žáky základních a středních škol. Časem uzrával v místo, kde žáci, studenti, jejich učitelé a rodiče mohou zjišťovat své schopnosti a nalézt oblasti, ve kterých jsou dobří a na kterých rozvoj je naopak třeba se zaměřit. celá aktualita »

obecné info

školní rok

pro žáky

pro rodiče

Základní škola Hlubočky, okres Olomouc, tel.: 585 359 042 (Ves), 585 359 026 (Dukla – elokované pracoviště), e-mail: zshlubocky@zshlubocky.cz

Webdesign ESMEDIA