Zahájení nového školního roku v Základní škole Hlubočky

17.08.2017

Zahájení nového školního roku v Základní škole Hlubočky

S d ě l e n í   ř e d i t e l s t v í     H l u b o č k y

Ředitelka Základní školy Hlubočky oznamuje všem žákům a rodičům, že pravidelné vyučování  ve školním roce 2017/2018 bude zahájeno

v PONDĚLÍ 4. září 2017.

Pro upřesnění zahájení nového školního roku ředitelka školy dále sděluje:

Žáci 1. – 4. ročníku budou zahajovat vyučování v budově školy v Hlubočkách – Dukle v 8.00 hodin.

Žáci 5. – 9. ročníku budou zahajovat vyučování v budově školy v Hlubočkách – Vsi v 8.30 hodin.

Předpokládané ukončení vyučování bude kolem 10.00 hodin, a to na I. i II. stupni školy.

Dne 4. září si žáci přinesou pouze přezůvky a psací potřeby.

Školní družina bude v provozu v budově v Dukle od 4. září od 5.45 hodin.

Těšíme se na všechny žáky školy, ale obzvláště na žáky 1. třídy a nové žáky. Tradičně zveme také rodiče a prarodiče, aby se seznámili s vyučujícími a provozem školy.

Jste všichni srdečně zváni a budete vítáni.

Případné další dotazy k zajištění zahájení nového školního roku podá i telefonicky vedení školy – na telefonním čísle 585 359 042.

Vedoucí stravovny sděluje:

Stravování dětí bude zajištěno od 4. září ve stravovně v Hlubočkách – Vsi a výdejně v ZŠ Hlubočky-Dukla a výdejně v ZŠ Mariánské Údolí.

Kdo má sporožirový či jiný bankovní účet, je automaticky přihlášen ke stravování od 4. září. Pokud nebude v tento den o stravování zájem, je nutné oběd odhlásit předem, a to do středy 30. srpna do 12. 00 hodin.

Kdo platí stravné v hotovosti, musí své dítě ke stravování přihlásit do středy 30. srpna a také v tento den stravné na měsíc září uhradit.

Telefonické spojení na vedoucí školní stravovny:   734 261 765.

Stravování pro cizí strávníky – občany Hluboček bude zajištěno od pátku 1. září.

Mgr. Libuše Balášová – ředitelka školy