X. školní ples aneb Takové to bylo

16.02.2017

X. školní ples aneb Takové to bylo

Jubilejní X. školní ples Základní školy Hlubočky se konal v sobotu 11. února 2017 v prostorách Kulturního domu obce Hlubočky. A kupodivu kolem osmé hodiny večerní byl sál již zaplněn.
Po oficiálním zahájení ředitelkou školy Mgr. Libuší Balášovou sál roztleskaly žákyně 8. třídy se svým vystoupením na chytlavou melodie písničky Lollipop. Vtipné oblečení, šikovná děvčata – kombinace, která nezklamala a děvčata sklidila zasloužený potlesk.
Poté se pravidelně střídala skupina FANTAJM a moderátor večera DJ pan Roth se svými rytmickými skladbami, které zvedaly ze židlí. Na diskohudbu bylo na parketu nabito, ale ani při klasice nezůstávalo mnoho prostoru pro extra taneční kreace.
S dalším vystoupením na ples přijel taneční kroužek Libaváci. Pětice mladých žen vystřídala tančící páry, které tak mohly na chvíli vydechnout a nabrat sil do dalšího tanečního reje.
Blížila se nejočekávanější část večera – losování hlavní tomboly. Již v průběhu plesu si účastníci vyzvedávali štěstíčka z ruliček – na 115 větších či menších cen si našlo své majitele. Ač výherních možností v hlavní tombole na dvacet, losování probíhalo svižně a pak až do konce plesu se už jen tančilo.
Takový tedy byl desátý – jubilejní ples naší školy. A zase někdy v budoucnu na shledanou.

Mgr. Jarmila Morkesová

X. školní ples aneb Takové to bylo X. školní ples aneb Takové to bylo X. školní ples aneb Takové to bylo X. školní ples aneb Takové to bylo