Vánoční dílny ve Vsi

Vánoční dílny ve Vsi

Pomalu se blíží nejkrásnější svátky v roce – Vánoce. Ve výlohách, obchodech i doma se objevuje vánoční výzdoba a dekorace. I na naše žáky dolehla v rámci projektového dne 16. listopadu 2017 vánoční atmosféra a ochotně se proměnili v aranžéry, dekoratéry, pekaře a společnými silami jsme připravili spoustu netradičních svícnů, věnců, malé i velké ozdoby, napekli cukroví, perníčky, zavařili pečený čaj a další drobnosti. Jestli a jak se nám vše povedlo, zjistíme v rámci Sváteční kavárny 7. prosince 2017, kde budou naše výrobky k prodeji.

Mgr. Martina Černíková

Vánoční dílny ve Vsi Vánoční dílny ve Vsi Vánoční dílny ve Vsi Vánoční dílny ve Vsi