Valentýnské srdíčko

Valentýnské srdíčko

Ačkoli se svátek sv. Valentýna slaví především v anglosaských zemích, i u nás našel zalíbení. Proto jsme i my oslavili tento krásný svátek LÁSKY v naší školní družině ve středu 14. února 2018 uspořádáním srdíčkového odpoledne.
Ve všech odděleních ŠD vyráběly děti drobné dárečky pro své nejmilejší. K vidění byly výrobky se srdíčkovým motivem v podobě košíčků a motýlků z různých materiálů. Své nejbližší jsme potěšili i valentýnským přáníčkem. Děti práce velice bavila a výrobky ze srdíček se jim opravdu moc povedly. Někteří nevyráběli jen dárečky pro své rodiče, ale také pro své kamarády. Dětem, které dostaly dáreček nebo přáníčko, udělaly velkou radost.
Měli bychom naše děti vést k tomu, aby se nestyděly vyjadřovat své city a snažit se dětem ukázat, jak je důležité a krásné říkat svým nejbližším - mám tě rád.

Alena Sovová