Turnaj o Vánočního kapra

19.12.2017

Turnaj o Vánočního kapra

Hurááá, hurááá, hurááá – vyhráli jsme!!! Křik a radost dětí se ve čtvrtek 14. 12. 2017 nesly tělocvičnou ve Vsi. Konal se zde totiž tradiční turnaj ve vybíjené o Vánočního kapra mezi žáky 4. a 5. tříd ZŠ Hlubočky a ZŠ Hlubočky – Mariánské Údolí.
Obě družstva byla v 9:00 připravena k prvnímu zápasu. Začátek byl z naší strany trochu nervózní, ale jen co si naši sportovci zvykli na prostředí a okoukli soupeře, ukázali svoji sílu a první zápas vyhráli především díky excelentnímu výkonu Tadeáše Mahra. Po krátké přestávce jsme plni sebevědomí nastoupili k druhému zápasu. I když škola z Mariánského Údolí měla po celou dobu turnaje v počtu fanoušků navrch, na hřišti tomu tak rozhodně nebylo. Naši sportovci soupeřům nic nedarovali a s velkou převahou zvítězili i v tomto zápase.
Naše radost nebrala konce a po zásluze jsme převzali trofej - keramického kapra. Vánoční kapr tedy změnil svůj domov a až do příštího turnaje bude dělat společnost nám. Věřím, že příští rok vítězství obhájíme. Pochvala za výborné sportovní výkony patří všem hráčům. Na závěr nezbývá nic jiného, než pronést vítězný pokřik.: „Heja, heja, hej, Hlubočky jsou nej!“

Mgr. Jana Slaninová

Turnaj o Vánočního kapra Turnaj o Vánočního kapra Turnaj o Vánočního kapra