Setkání budoucích spolužáků

03.07.2017

Setkání budoucích spolužáků

Ve školním roce 2017/2018 se naši žáci páté třídy spojí s páťáky z Mariánského Údolí a vytvoří společně jeden kolektiv. Aby se děti vzájemně seznámily a možná i spřátelily, připravily pro ně paní učitelky z Mariánského Údolí zábavné dopoledne plné seznamovacích her.
Přijali jsme tak jejich pozvání a vypravili se v pátek 23. 6. 2017 do sousední školy. Paní učitelky měly pro děti nachystanou spoustu aktivit a her zaměřených na komunikaci a zjišťování informací o svých nových kamarádech. Děti se ničeho nebály a do všech činností se pouštěli s vervou a nadšením. Ačkoli našich páťáků je jen sedm, velmi rychle se s novými známými skamarádili a ve všech volných chvilkách se s nimi dávali do řeči a společné hry. Tento den si spousta dětí z naší školy našlo nové přátele, na které se už příští rok velmi těší. Vše nasvědčuje tomu, že děti společně utvoří přátelský kolektiv. Program se nám moc líbil a pedagogům z Mariánského Údolí za něj děkujeme.

Mgr. Barbora Přindišová

Setkání budoucích spolužáků Setkání budoucích spolužáků