28.06.2016

Rozdíl etikety

Ještě na konci školního roku 28. 6. 2016 jsme využili nabídky výchovného programu Rozdíl etikety v ČR a zahraničí a udělali jsme dobře. Kdy jindy než před prázdninami se dovědět, jak se chovat a nechovat v zahraničí na prázdninách a dovolené, co by mohlo někoho třeba i urazit. Paní Kateřina Kloudová velmi zajímavě s pomocí žáků – herců nastínila ty nejběžnější situace v životě, kdy je třeba o etiketě něco vědět. Takže žáci 5. – 8. ročníku už dnes ví, kdo má přednost při zdravení, při podávání rukou, při představování. Možná nejužitečnější pro žáky byla informace, jak se chovat v rámci dodržování etikety k učitelům. Program byl velice zdařilý a žákům se líbil.

Mgr. Iveta Rozsívalová