Projekty EU

Zapojení školy do projektů financovaných z peněz EU

Program:                     Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost (OP VK)

Oblast podpory:         Zvyšování kvality ve vzdělávání

Název projektu:          Podpora technického a přírodovědného vzdělávání v Olomouckém kraji

Období:                      1. 8. 2013 – 30. 6. 2015

Název projektu:          Správná volba – kariérové poradenství na ZŠ

Období:                      1. 9. 2013 – 31. 12. 2014

Oblast podpory:         Zvyšování kvality ve vzdělávání

Název projektu:          Rozvoj podnikatelských dovedností žáků (ROPODOV)

Období:                      1. 4. 2014 – 31. 12. 2014

Prioritní osa:               Počáteční vzdělávání

Oblast podpory:         Další vzdělávání pracovníků škol a školských zařízení

Název projektu:          Digitálně a interaktivně

Období:                      1. 9. 2014 – 31. 7. 2015

novinky

Digitálně a interaktivně jde do finiše

2.7.2015 - Projekt z oblasti podpory 'Další vzdělávání pracovníků škol a školských zařízení s registračním číslem CZ.1.07/1.3.00/51.0030' splnil svůj účel. Po měsících snah a píle ředitelů škol, koordinátorů, mentorů a metodiků došlo nejen ke zvýšení vědomostí učitelů v oblasti IT, k obohacení způsobu výuky využitím dotykových zařízení, ale i k akreditaci nových vzdělávacích programů. celá aktualita »

Projekt učí učitele

17.5.2015 - Pedagogové z padesáti škol, které se zapojily do projektu Digitálně a interaktivně, budou ovládat práci s tablety a dotykovými zařízeními. Školením, vedoucím ke zkvalitnění a zatraktivnění výuky, prochází 768 učitelů, kteří se po prezenčních kurzech distančně vzdělávají prostřednictvím e-mentoringu a e-learningu na upraveném webovém rozhraní. celá aktualita »

Tablety slaví úspěch, výuka se stává atraktivnější

5.2.2015 - Kouzlo moderních technologií při výkladu učební látky táhne studenty i pedagogy. Padesát škol z celé Moravy, které se zapojily do projektu Digitálně a interaktivně, předesílá, že implementace tabletů do výuky zlepšuje pozornost žáků a potažmo jejich studijní výsledky. Projekt z oblasti podpory Další vzdělávání pracovníků škol a školských zařízení s registračním číslem CZ.1.07/1.3.00/51.0030 pro ně realizuje ART ECON – Střední škola,s.r.o. celá aktualita »