Hurá na prázdniny

30.06.2016

Hurá na prázdniny

Prázdniny se kvapem blíží a každý se na ně těší. Letní měsíce však vždy nepřináší jen pohodu, sluníčko a chvíle odpočinku u vody. Mohou skrývat i různé nástrahy. Abychom jim předešli, zúčastnili jsme se 27. 6. 2016 edukativního hudebního programu Hurá na prázdniny. Koncert kapely Ziggy Horváth a REBEL band byl zaměřen na nebezpečí, které může děti během letních měsíců potkat. Interaktivní formou byly děti poučeny o tom, jak se bezpečně chovat u vody, na jaké úrazy si dát pozor, kterým nebezpečným návykovým látkám se vyvarovat, proč je lepší trávit prázdniny mezi kamarády a ne u počítače. Zmínka byla i o prvních láskách a zamilovanosti, která žáky potkává hlavně na letních táborech.  Na programu byl tanec, někteří šťastlivci se mohli ukázat i na jevišti. K tomu patří i nespoutaný zpěv, taneční soutěže v párech a spousta rockové zábavy. Doufáme, že s přispěním Ziggyho Horvátha se všichni za dva měsíce setkáme ve zdraví.

Mgr. Barbora Přindišová