HULA HOP

HULA HOP

Hračka nebo zábavná cvičební pomůcka - to je gymnastická obruč neboli hula hop. U nás ve škole to znamená zejména kopec zábavy. V rámci odpolední družiny se děti dne 18. 4. 2018 zúčastnily soutěže, kdo nejdéle udrží obruč v pohybu kolem svého těla. Soutěžilo se po třídách, zvlášť kluci a děvčata. Za každé družstvo zvítězil pouze jeden a stal se tak HULA HOP králem či královnou. Děti vytvořily před budovou školy báječnou atmosféru, navzájem se povzbuzovaly a skandovaly.
Za tak úžasné výkony byli všichni odměněni sladkostí a ti nejlepší obdrželi na upomínku diplom. Nyní nezbývá než čekat na další ročník této soutěže.

Mgr. Kateřina Zapletalová

HULA HOP HULA HOP HULA HOP