Digitálně a interaktivně jde do finiše

Název operačního programu: OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost
Registrační číslo: CZ.1.07/1.3.00/51.0030

Digitálně a interaktivně jde do finiše

Projekt z oblasti podpory 'Další vzdělávání pracovníků škol a školských zařízení s registračním číslem CZ.1.07/1.3.00/51.0030' splnil svůj účel. Po měsících snah a píle ředitelů škol, koordinátorů, mentorů a metodiků došlo nejen ke zvýšení vědomostí učitelů v oblasti IT, k obohacení způsobu výuky využitím dotykových zařízení, ale i k akreditaci nových vzdělávacích programů.
Tablety do škol. Nejmodernější učební metody 'chytly za srdce' učitele. Díky projektu Digitálně a interaktivně, jehož příjemcem byla prostějovská ART ECON – Střední škola, s r.o., se podařilo vybavit zúčastněné školy potřebnou technikou i zkušenostmi. Téměř rok týmy společně pracovaly, aby sklidily 'kýžené ovoce'. Škola se opět stává hrou, studijní látka zajímavou a přitažlivou.
A co se společně podařilo? Nakoupit pro školy tablety, notebooky a wifi pokrytí, poskytnout další potřebné zázemí, a to skrze e-learning a doménu artecontablety.cz. Rovněž byl zpracován evaluační sborník. Vzdělávací programy byly pro svou odbornost akreditovány MŠMT.
Dobrý konec, všechno dobré. Devětačtyřicet příjemců má jasno: DÍKY DIGITÁLNĚ A INTERAKTIVNĚ jsme zase o krok dál...

.pdf Tisková zpráva 339 kB