Den dětí

Den dětí

Mezinárodní den dětí se slaví každoročně 1. června. U příležitosti Dne dětí jsou připravovány různé společenské a sportovní akce. Den dětí má upozornit světovou veřejnost na práva a potřeby dětí. Oslavy se nevyhnuly ani žákům prvního stupně v naší škole. Program pro nás tentokrát připravil Obecní úřad. Byli jsme pozváni do kina. Toto páteční dopoledne jsme strávili sledováním filmu Příšerky pod hladinou. Film se promítal v Mariánském Údolí. Děti se u kreslené pohádky plné akčních i legračních scén výborně bavily. Aby toho však nebylo málo, nazpět do naší dukelské školy jsme se vypravili pěšky. Ačkoli sluníčko svítilo až trochu moc, procházka to byla příjemná. Věřím, že si naši nejmenší užili i pořádnou oslavu v odpoledních hodinách!

Mgr. Barbora Přindišová