Akce pro naše seniory

Akce pro naše seniory

Žáci Základní školy Hlubočky připravili krátký kulturní program pro naše starší spoluobčany. Ve středu 13. prosince přišli do restaurace U Ervína, aby zde zazpívali nejznámější koledy a zarecitovali pár básní s vánoční tematikou. Program začal velmi vlažně, ale Purpuru a Rolničky – známé vánoční písně – už si mnozí zanotovali společně s dětmi.
Pak následovala oblíbená tombola, při které vystupující děti v kostýmech Mikuláše, čertů a andělů roznášely výhercům jejich ceny.
Na závěr vystoupení sklidily děti od organizátorů velký potlesk a poděkování, nechyběl také vánoční balíček. A my jsme zase slíbily, že s dětmi přijdeme zase za rok.

Mgr. Jarmila Morkesová

Akce pro naše seniory Akce pro naše seniory