1. pochodové cvičení na Dukle

15.09.2017

1. pochodové cvičení na Dukle

Jako každý rok, i letos jsme přivítali nový školní rok pochodovým cvičením. Žáci 1. a 2. třídy se vydali na kratší trasu za poznáváním okolí. Cestou si určovali různé druhy stromů, rostlin, zpívali si písně a dokonce postavili i několik domečků pro skřítky. Druháci a třeťáci se letos vypravili na náročnější trasu, a to k Radíkovskému vysílači. Ti určovali světové strany různými metodami, například za pomoci mravenišť, které cestou objevili, nebo pomocí letokruhů na pařezech stromů. Děti i přes veškerou únavu hýřily radostí a jejich smích se rozprostíral po celém lese.

Mgr. Kateřina Zapletalová

1. pochodové cvičení na Dukle 1. pochodové cvičení na Dukle 1. pochodové cvičení na Dukle 1. pochodové cvičení na Dukle 1. pochodové cvičení na Dukle 1. pochodové cvičení na Dukle