1. pochodové cvičení

1. pochodové cvičení

Pochodová cvičení se na naší škole stala již tradicí. Na začátek letošního roku jsme pro žáky druhého stupně připravili změnu oproti běžným zvyklostem. Celé cvičení se totiž odehrálo v Olomouci.
V 8.00 ráno všichni společně nastoupili do autobusů a vydali se směr Olomouc. Zde pro každou třídu byla připravena jedna trasa vedoucí křížem krážem celým městem. Děti poznaly spoustu krásných míst, na kterých možná nikdy nebyly, ale také se prošly po notoricky známých náměstích a kolem krásných kostelů.
Díky tomu, že po celou dobu akce svítilo sluníčko, lze směle říci, že se zářijové pochodové cvičení skutečně vyvedlo.

Mgr. Jan Řezníček